Poznaj funkcjonalności iWylecz24.pl

Wykorzystujemy nowe technologie, aby zapewnić szybki i wygodny dostęp do usług medycznych, których potrzebujesz Ty lub Twoi bliscy.

Dzięki nim zweryfikujesz objawy, umówisz wizytę u specjalisty lub skonsultujesz się z lekarzem nawet poza domem.
A nasze call center zapewni Ci profesjonalne wsparcie i pomoc.

Funkcjonalności

iWylecz24.pl

Tester Objawów

Jeszcze przeziębienie czy grypa? Lepiej wezwać pogotowie czy skonsultować się z lekarzem? Tester Objawów wskaże błyskawiczną odpowiedź na tego typu pytania. Algorytm analizuje miliony danych, by określić, co może Ci dolegać i jak najlepiej na to reagować. Tester Objawów tworzy raporty, które są automatycznie zapisywane na Twoim koncie w języku polskim i angielskim. Możesz je przekazać wybranemu lekarzowi, przyspieszając konsultację.

Dowiedz się więcej Obejrzyj wideo

Osobisty doradca medyczny online

Doradca medyczny

Twój osobisty doradca medyczny online dostępny jest dla Ciebie bez wychodzenia z domu lub poza nim! Pomoże Ci umówić wizytę lekarską lub badania. Ułatwi organizację leczenia Tobie i Twoim Bliskim. Możliwa jest także zdalna konsultacja medyczna, dzięki której uzyskasz wstępną poradę przy nietypowych problemach. Konsultacje medyczne online prowadzone przez lekarzy specjalistów to prawdziwa wygoda. Wszystko dla Twojego komfortu i spokoju.

Obejrzyj wideo

Rejestracja pacjentów online

Rejestracja online

iWylecz24.pl to także rejestracja pacjentów online. Baza lekarzy obejmuje ponad 15 000 specjalistów. Uzyskujesz dostęp do ich kalendarzy, dzięki czemu możesz szybko umówić wizyty online – za naszym pośrednictwem zapiszesz się do lekarzy w całej Polsce, bez kolejek w przychodni. Znajdź lekarza, który przyjmuje w placówce NFZ lub prowadzi prywatny gabinet. Masz dostęp do opisów lekarzy i cenników usług - w gabinecie i za pośrednictwem wideokonsultacji.

Obejrzyj wideo

Dostępność w NFZ

Serwis iWylecz24.pl umożliwia szybkie i łatwe pozyskanie informacji o przeciętnym czasie oczekiwania na wizyty lekarskie w placówkach NFZ na terenie całej Polski. Dzięki temu użytkownicy serwisu iWylecz24.pl mogą sami sprawdzić dostępność w NFZ. Uzyskujesz też kontakt do każdej placówki umożliwiający umówienie się (np. osobiście przez kontakt telefoniczny przy ważnym ubezpieczeniu zdrowotnym) .Może to pozwolić na zaoszczędzenie środków i podjęcie racjonalnej decyzji o czasie i kosztach leczenia.

Obejrzyj wideo

Wideo Wizyty online, diagnoza online

Wideo Wizyty

Niezwykle wygodne rozwiązanie – videokonsultacja online pozwala uzyskać porady dotyczące występujących objawów od lekarzy dowolnej specjalności bez wychodzenia z domu lub poza nim, np. za granicą lub na urlopie. Wideokonsultacja online sprawi, że oszczędzisz czas potrzebny na dojazdy i pieniądze za wizytę w gabinecie. Nie musisz się także martwić o dokumentację medyczną. Każda diagnoza online jest zapisywana – jeśli wyrazisz zgodę, wówczas historia choroby online będzie dostępna dla wskazanego lekarza dzięki zdalnemu dostępowi.

Telemedycyna - dokumentacja online

Telemedycyna

Ostatnie wyniki badań Twojego dziecka, historia Twojej choroby, przepisywane leki – wszystko to może okazać się kluczowe dla lekarza. Dlatego zapewniamy Ci bezpieczne przechowywanie danych medycznych i zdalny dostęp do nich w każdej chwili, kiedy tylko ich potrzebujesz. Telemedycyna to nowoczesne rozwiązanie, z którego warto skorzystać!